Републички фестивал музичких и балетских школа

Published: Monday, 16 May 2016

Наш ученик Драган Грујић,такође ученик Основне музичке школе "Слободан Малбашки" из Кикинде, блиста истим сјајем!
На републичком такмичењу освојио је ДРУГО место - хармоника!
Драгане, од срца ти честитамо и поносни смо на тебе!
Ево шта Драган каже:
,,На 60- том републичком фестивалу музичких и балетских школа у Зајечару освојио сам друго место тј 83 бода из хармонике. Поносан сам на себе, и трудићу се да будем јос бољи. Захваљујем се директорици Маргити што нам је обезбедила ово путовање и боравак у предивном хотелу. Хвала и осталим наставницима и другарима који су ме бодрили и наравно мом најбољем наставнику Сави Марковом. Нажалост, немам снимак да вам пренесем делић атмосфере из Зајечара.
С поштовањем Драган Грујић.''