Ученички парламент

Published: Wednesday, 04 February 2015
На позив Ученичког парламента ОШ,, Јован Поповић'' из Кикинде, представници Парламената свих школа у Кикинди имали су сусрет са циљем да осмисле активности које ће заједнички реализовати сви парламенти у овој школској години. Од предложених активности одабране су две ,,Дан дружења'' и ,,Потрага за благом''.
О томе када и како ће се све остварити тек ће бити речи, за сада ту је идеја!
Нашу школу су представљале Зорица Влајков, Ксенија Литричин, Сандра Псодоров и Бранислава Ћирић.