Посета Голубинцима

Published: Tuesday, 31 October 2017

23.10.2017. ученици наше школе били су поводом Дана школе "23. октобар" у Голубинцима. Кренули су у 8:00 часова, а ученике су водили наставници Мирко Влајков, Радован Бандић, учитељица Снежана Миладинов и наша директорка Оливера Фелбаб. Голубинце је посетило десеторо ученика наше школе. Играли су фудбалску утакмицу у којој су победили 7:2. Након утакмице домаћини школе организовали су приредбу и дружење. Наши ученици имали су прилику да се упознају са много вршњака и стекну нове другаре. Било је веома лепо и пријатно. Имали смо прилику да уживано у прелепом амбијенту школе домаћина.