Тесла Инфо Куп - квалификације

Published: Saturday, 14 March 2015

На Тесла Инфо Куп-у ове године је пријављено више хиљада ученика седмих и осмих разреда. Такмичење подразумева познавање коришћења рачунара и општу информатичку писменост. Обавља се кроз више кругова квалификација. Први круг квалификација је завршен и у наставку такмичења остаје 1/3 такмичара са најбољим резултатима. Сада се ученици више не такмиче као појединци већ као тимови. Нашу школу ће на oпштинском такмичењу, које ће се одржати 21. или 22. марта у Бечеју, представљати Верица Петровић и Сандра Псодоров.
Честитамо!