Информатичко такмичење

Published: Wednesday, 04 February 2015

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености "Дабар" на коме је учествовало више од 20.000 ученика, одржано је и ове године. У такмичењу су учествовали наши ученици виших разреда и показали да помоћу рачунара могу да решавају разне задатке и долазе до занимљивих логичких решења. Постигли су одличне резултате и овом приликом их све похваљујемо!
Најбоље резултате и највећи број поена су постигли Чолак Александра 8/2, Пајташев Ивана 8/1 и Француски Милан 6/1.
Честитамо!