Дан школе 2014.

Published: Wednesday, 04 February 2015

У, без претеривања, препуној сали ђака, мама, тата, бака, дека, наставника и разних гостију одржана је 1.10.2014. приредба у којој су ђаци представили кроз разне наступе рад школских секција поводом Дана наше школе. Надамо се да ће се овакав начин прославе у ,,великом стилу'' наставити.
Захваљујемо се свим ученицима, учитељима и наставницима који су нам приредили диван провод и осветлали образ својој школи!
Посебно се захваљујемо нашим гостима: директору и збратимљеној школи ,,Иво Лола Рибар'' из Нових Козараца са којом традиционално имамо спортске сусрете поводом дана школе, директору ОШ,,Братство јединство'' из Банатске Тополе, директору ОШ из Голубинаца, фирми ,,Фонтана'' и ЛУ,,Фазан'' из Башаида i KУД-у Башаид на одличној сарадњи!

Пред вама су неке од слика са пробе и приредбе...
ФОТОГРАФИЈЕ