Чаробна новогодишња јелка

Published: Tuesday, 17 December 2019

У петак, 13. децембра 2019. године, еко-јуниори и чланови Ученичког парламента су имали чаробно важан задатак. У помоћ им је пристигао најдражи дека са Северног пола.

Чаробне украсе, које су еко-јуниори правили, поделили су свим ђацима у школи. Ученици су на необичним украсима написали своје новогодишње жеље. За време великог одмора новогодишњим жељама украсили смо „чаробну јелку“.

„Јелка чаролија“ украшава хол наше школе, а новогодишње чаролије могу да почну.

ФОТОГРАФИЈЕ