Еко-јуниори уче о животном путу лименке

Published: Thursday, 12 December 2019

У среду, 11. децембра 2019. године, нашу школу посетио је тренер програма "ЛИМЕНКА по ЛИМЕНКА", Немања Коматовић, и на интересантан начин је испричао животни пут лименке.

Еко-јуниори, свесни да је едукација о заштити животне средине од изузетне важности, присуствовали су предавању о рециклажи лименки за пиће, заједно са педагогом школе, Толимир Мишелом и наставницом хемије, Месарош Невеном.

Настављамо да сакупљамо лименке, јер желимо да рециклажа постане навика и да спречимо бацање природних ресурса.