Еко-јуниори поново у зеленој акцији

Published: Monday, 25 November 2019

Сећамо се снажног невремена које је протутњало кроз наше село.
Величанствена, дугогодишња стабла јаблана нису могла стоички да издрже страшно невреме.

У понедељак, 25. новембра 2019. године, вредни еко-јуниори, чланови школске секције, коју води наставница хемије Невена Месарош, одазвали су се позиву председника МЗ Башаида, Микалачки Бојану, и засадили су младе саднице јаблана.

Еко-јуниори, свесни да је увек право време за бригу о природној средини, са радошћу улепшавају сваки зелени кутак у школи, али и око ње.

Заједно улепшавамо нашу животну средину!

ФОТОГРАФИЈЕ