Пошумљавање

Published: Monday, 21 October 2019

Позиву „Покрета горана Кикинде“ одазвали су се и еко-јуниори.

У петак, 18. октобра 2019. године, еко-јуниори заједно са наставницом Невеном Месарош, педагогом и директором школе учествовали су у акцији пошумљавања парка „Дударница“ у Башаиду.

У акцији пошумљавања је засађено 50 садница црног бора. Циљ овакве акције је развијање бриге о животној средини. Поред подизања свести о заштити природе, бризи да је очувамо за будуће генерације, уживали смо у дружењу и сунчаном дaну. Хвала председнику МЗ, Микалачки Бојану, на помоћи и освежењу након зелене акције. И наравно, фотографу, Биримац Горану, који је забележио сваки тренутак ове акције.

ФОТОГРАФИЈЕ