Квиз „ЗВРК“

Published: Monday, 21 October 2019

У среду, 9. октобра 2019. године, ученици 5. и 6. разреда учествовали су у игроквизу. Ученици 7. разреда, Петра Бакић и Елион Тотај, заједно са наставницом хемије Невеном Месарош, водили су игроквиз, који смо назвали „Зврк“.

Свако одељење имало је своју екипу учесника, а остали ученици су навијали за свој тим. Квиз „Зврк“ се одвијао кроз три игре: "Игра речима"; „Пази, пази!“ и  „Питам се, питам“.

Делић сјајне атмосфере делимо са свима Вама кроз фотографије и видео снимке.

ФОТОГРАФИЈЕ