Како живи моја планета?

У недељи од 13. до 17.5.2019. реализован је квиз за ученике шестог разреда ,,Како живи моја Планета?''. Квиз је реализован за свако одељење посебно. Ученици су на питања/тврдње из области познавања еколошке ситуације и угрожености планете одговарали коришћењем микробитова, који су били претходно испрограмирани на посебној активности.
Ученици су стајали у врсти, сваки круг питања елиминисао је оне који нису тачно одговорили, док се није дошло до победника квиза. Победник одељења 6/1 је Тотај Елион, а 6/2 је Анђела Гуцул.
Активност су припремиле и реализовале наставница биологије и педагог.