Правила су наша!

У недељи од 6. до 10.5.2019. ученици четвртог разреда су током часова Природе и друштва реализовали радионицу "Правила су наша!" са циљем подстицања еколошке свести и самосталног увиђања пожељног понашања у односу на окружење и формулисања еколоких правила. Након краће дискусије, разматрања последица конкретних примера чињења, односно нечињења, ученици су у групном раду осмислили и илустровали правила еколошког понашања.
Ова активност наставиће се штампањем правила и поделом правила (летака) мештанима Башаида.