Ледена авантура у Новом Саду

Published: Wednesday, 20 February 2019

15. фебруара, наставница хемије, Невена Месарош је повела наше ђаке седмог и осмог разреда у „ледену авантуру“ по Новом Саду.
У „Леденој дворани Спенс“ неки ученици су први пут стали на клизаљке, али уз помоћ својих другара, који су се раније опробалина клизаљкама по углачаном леду, брзо су савладали технику клизања. На Тргу слободе имали смо прилику да осетимо делић атмосфере са „Фестивала љубави“. У касним послеподневним сатима, стигли смо у „БИГ“ где се укључио таксиметар романтичне комедије „Такси блуз“. Уз кокице и смех, погледали смо овај шармантан и узбудљив филм.
Једва чекамо нови излет до Новог Сада.