Акција еко јуниора

Published: Tuesday, 29 January 2019

Неки од начина да помогнемо врапцима у овим хладним данима јесу постављање хранислица по гранама дрвећа, па су веште руке „Еко-јуниора“ направиле хранилице од шишарки и картонских ролни. Ове веома занимљиве и једноставне хранилице за птице уједно и улепшавају школско двориште. Еко-јуниорске патроле свакодневно мотре на постављене хранилице и радују се сваком врапцу који се послужи зрнима!
Руководилац секције, наставница хемије Невена Месарош