Општа култура страних држава

Наши ученици осмог разреда, Катарина Ердељан, Анамарија Хорват и Владимир Бандић учествовали су у гимназијском квизу "Општа култура страних држава" у пратњи наставницe хемије, Невенe Месарош. Домаћини квиза били су професори страних језика и наравно, дочекала нас је наша Андријана Бандић и ученици прве године језичког смера гимназије "Душан Васиљев".
На овом веома занимљивом квизу наша школа је заузела 3. место и поносно узвикнула "Вени, види, вици" ("Дођох, видех, победих").