Учешће у квизу ,,5+''

И ове године су ученици наше школе учествовали у квизу „5+“, који организује телевизија „Рубин“. Овогодишњи такмичари били су ђаци 8. разреда: Анамарија Хорват (капитен), Владимир Бандиц и Бранислав Раду.
У првом кругу такмичарска екипа наше школе се надметала са ђацима из ОШ „Мора Kарољ“ из Сајана. Ова победа нам је омогућила даље надметање. У полуфиналном делу квиза наши ђаци су се такмичили са ђацима из ОШ „Свети Сава“ из Kикинде.
Наши ђаци су, као и до сад, на оваквој врсти надметања, показали изузетан тимски дух и високо опште знање.